İçeriğe geç

Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka asuman cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir asuman ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına doğrultu veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli asuman cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, mevlit tarihleri, mevlit saatleri ve mevlit bölgeleri gibi kişisel bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sadık adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve racon gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ritüel burçları ve mevlit haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene ortamında ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir asuman haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün dahi insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koskocaman rağbet göstermektedirler. Bununla beraberinde astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez mevlit haritası yorumlamak, şahsiyet analizi salgılamak, aşk ve alışveriş astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, mizaç astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en yapı taşı görevlerinden biridir. Kişinin mevlit evveliyatına, saatine ve alegori bakarak hazırlanan mevlit haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha okkalı selen sahibi sürdürmek istiyorsanız, birbir hayli terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni aptalfetti. Bu terimler, burç yorumları ve mevlit haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan kuzey grupları olarak görülür. Burçlar, bir mevlit evveliyatına bakarak belirlenir ve birbir hayli kişiye bakarak şahsiyet ve gelecekteki olaylar üzerine selen verebilir.

  2. Aslan Burcu: Ekseri 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar kucakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Mevlit haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin romanesk yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı gibi evetşfakat şekline sim fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok okkalı selen sahibi sürdürmek kucakin, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

ıstılah Medlulı
Mevlit haritası Bir kişinin mevlit takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine selen verir.
Natal harita Mevlit andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde hareket ederken bir gayrı gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere sim edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değustalıkimlere sim edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse de, sadık bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, müstakbel tahmini ve daha pek çok süje üzerine selen tesviye konusunda az çok değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
Seo Fiyatları https://kademeliilerleme.name.tr/ https://celikkapi.name.tr/ https://umraniyeveteriner.name.tr/ https://spiker.name.tr/ https://kagithanemarangoz.name.tr/ Puro Fiyatları
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara
takipci satin al