İçeriğe geç

valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında makam almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) oyun zarfında kızılışbilgiş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun içersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışbilgiş muktedir olmak için oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışbilgiş muktedir olmak o derece kolay değildir. Çünkü bu teamüllemler dolar kuru üzerinden muamelat örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mualla oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek için ya da oyunda elan bir araba silah gücü kabilinden hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin içine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri için sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler için oyunu elan sağlıklı oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere makam mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de makam mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi içerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde makam kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değteamültirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında makam kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu için içine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen oyun örgümcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek için kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek için mütemadi yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi için her vakit bir tarz bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında veya oyunda makam kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi müşküllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lafız kabilinden görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh koymak veya bir nesneyi nişan koymak manaına gelirken Bot kelimesi, bir teamülin kendiliğinden olarak örgülması manaına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
Seo Fiyatları https://kademeliilerleme.name.tr/ https://celikkapi.name.tr/ https://umraniyeveteriner.name.tr/ https://spiker.name.tr/ https://kagithanemarangoz.name.tr/ Puro Fiyatları
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara
takipci satin al