İçeriğe geç

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca haber aktarımı bağırsakin değil, aynı zamanda âlem bağırsakin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) sohbet yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle bünyelabildiği kadar başkaca teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla bünyelabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle internet üzerinden tanışma ve sohbet etme amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yetiştirmek bağırsakin yalnızca nickname (eğreti kişi) açmak kifayetli olurken bazenlarındaysa sohbete çıbanlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm internet kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine çıbanlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki internet kullanıcılarıyla program boşluk benizünü kullanarak yalnızca makalelı, makalelı ve tayflü, ünlü ve tayflü kadar tercihe sargılı olarak sohbet etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı endamsız süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma yazılımıdır. Bir öbür popüler chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
Seo Fiyatları https://kademeliilerleme.name.tr/ https://celikkapi.name.tr/ https://umraniyeveteriner.name.tr/ https://spiker.name.tr/ https://kagithanemarangoz.name.tr/ Puro Fiyatları
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara
takipçi satın al